23. niedziela zwykła – 4 września 2016 r

  1. Kalendarz liturgiczny: w czwartek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny; w piątek – wspomnienie bł. Anieli Salawy.
  2. Dziękujemy rodzinom z bloku Łużycka 65 kl. C za sprzątanie kościoła. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy z okazji dyżuru złożyli ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Łużycka 65 kl. D.
  3. Schola dziecięca, działająca przy naszej parafii, rozpocznie swoje spotkania w najbliższy piątek (9 września) o 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z klas od 1 do 6, które lubią śpiewać i chcą w ten sposób modlić się i chwalić Pana Boga.
  4. W sobotę (10 września ) o 19.00 w auli św. Jana Pawła II będzie kolejna projekcja filmu w ramach cyklu „Klasyka filmu religijnego”. Zapraszamy. Wstęp wolny.
  5. Dziecięca grupa modlitewna, tzw. Maryjne Oddziały Specjalne, będzie mieć pierwsze powakacyjne spotkanie w przyszłą niedzielę zaraz po Mszy św. o godz. 11.30.
  6. Zespół wokalno-instrumentalny „Cantate Rosariae”, który animuje śpiew podczas Mszy św. o 19.30, zaprasza do współpracy wszystkich, którzy śpiewem lub grą na instrumencie chcą zaangażować się w niedzielną Eucharystię. Szczegóły u ks. Grzegorza.
  7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Stefania Pałka (l. 93), Mieczysław Dzierżek (l. 85), Maria Anna Stopka (l.94). Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.