56. Zaproszenie do „PSALM-u”

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Domu Parafialnego do Auli św. Jana Pawła II na 56-ty, niezwykły wieczór autorski.

W niedzielę 20 listopada 2016 r. odbędzie się spotkanie z drem Mirosławem Borutą, socjologiem z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, twórcą portalu informacyjnego Kraków Niezależny.pl, stypendystą Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku oraz nowojorskiego Instytutu im. Józefa Piłsudskiego.

Na wieczorne spotkanie w ramach cyklu „Historia ojczysta” – złożą się dwie części:

A) Prezentacja książki dra Mirosława Boruty pt. Nazwisko: tożsamość i więzi rodzinne,
B) Rozmowa na żywo z drem Mirosławem Borutą, którą poprowadzi dr Marek Mariusz Tytko, UJ).

Wstęp wolny.