30. niedziela zwykła – 23 października 2016 r.

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W piątek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  2. We wtorek 25 października o godz. 19.00 w sali domu parafialnego będzie wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej.
  3. Przypominamy, że w drugie i czwarte środy miesiąca od 17.30 do 19.00 (w sali domu parafialnego) otwarty jest punkt informacyjny dla tych, którzy chcą wyjść z nałogu alkoholizmu.
  4. Zapraszamy na kolejny film w cyklu „Klasyka filmu religijnego”. Najbliższy seans będzie sobotę (29 października) o godz. 19.00, w auli św. Jana Pawła II. Wstęp wolny
  5. W niedzielę 30 października 2016 r. o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie z Andrzejem Chytkowskim, nauczycielem, autorem książki historycznej pt. „Lotnicy z Prokocimia” o światowym fenomenie ponad 20. pilotów prokocimskich, wywodzących się z jednej ówczesnej podkrakowskiej wsi, walczących na Zachodzie po stronie aliantów podczas II wojny światowej.
  6. Dziękujemy rodzinom z bloku Łużycka 67 kl. D za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji dyżuru złożyli ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Łużycka 69 kl. A.
  7. Zapraszamy na coroczną pielgrzymkę na Jasną Górę z nocnym czuwaniem modlitewnym przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Wyjazd w sobotę 5 listopada o godz. 12.00, powrót 6 listopada w godzinach porannych. Koszt 40 złotych. Zapisy w zakrystii.
  8. Nasza parafia organizuje autokarową pielgrzymkę do Fatimy w dniach od 3 do 18 czerwca 2017. Szczegółowe informacje są podane na plakatach wywieszonych gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  9. W naszej parafii rozpoczęła działalność grupa formacyjna dla studentów i młodzieży pracującej. Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godz. 20.00 w sali domu parafialnego.
  10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.