32. niedziela zwykła 6 listopada 2016 r.

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W środę – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w czwartek – liturgiczne wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża; w piątek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; w sobotę – wspomnienie św. Jozafata, biskupa.
  2. W piątek obchodzimy w Polsce Narodowe Święto Niepodległości. Tego dnia o 7.00 i 18.00 odprawimy Msze św. za naszą Ojczyznę. O godz. 19.00 Stowarzyszenie Mayday oraz Harcerze 13. Szczepu „Swarożyca” zapraszają do auli Jana Pawła II na Wieczór pieśni patriotycznych. Z racji szczególnego charakteru Święta Niepodległości, jest dyspensa od powstrzymywania się od spożywania pokarmów mięsnych i zachowania dnia pokuty.
  3. Zapraszamy na kolejny film w cyklu „Klasyka filmu religijnego”. Najbliższy seans będzie sobotę (12 listopada) o godz. 19.00, w auli św. Jana Pawła II. Wstęp wolny.
  4. Zapraszamy na spotkanie Rady Parafialnej, które odbędzie się w niedzielę 13 listopada o godz. 16.00. Obecny będzie prof. Wincenty Kućma, który przedstawi projekt malowania naszego kościoła.
  5. Oaza Rodzin zaprasza na warsztaty dla małżonków i narzeczonych, którą odbędą się 20 listopada 2016 o godz. 15.30 w auli św. Jana Pawła II. Jest to okazja na nie tylko na miłe spędzenie czasu w nastrojowej atmosferze, ale także poznawanie siebie od strony psychologicznej. Spotkanie trwać będzie ok 2 godziny i na ten czas będzie zapewniona opieka dla dzieci. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz na ulotkach na stoliku z prasą. Zapisy w zakrystii lub poprzez adres mailowy dkpiaski@gmail.com
  6. Dziękujemy rodzinom z bloku Łużycka 69 kl. B za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji dyżuru złożyli ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Łużycka 69 kl. C.
  7. Drodzy Parafianie z bloku Bochenka 25 B2, 25 C1, 25 C2, 25 D, my, wasi duszpasterze, zapraszamy was na specjalną Mszę świętą, którą chcemy odprawić w waszej intencji w piątek 18  listopada o godz. 19.00. Po Mszy św. zapraszamy was na spotkanie integracyjne przy kawie i herbacie. 
  8. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej odeszła do wieczności Zofia Stanisława Pelc (l.90). Prośmy o Miłosierdzie Boże dla niej. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.