Uroczystość Narodzenia Pańskiego 2016

  1. Dziś, w Uroczystość Narodzenia Pańskiego, oraz jutro, w drugi dzień Świąt – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika, Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. W drugi dzień Świąt składka będzie przeznaczona na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
  2. Jutro na Mszach o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00 będziemy modlić się w intencji małżonków, którzy obchodzą jubileusze małżeństwa lub „okrągłą” rocznicę. Natomiast Msze św. o 7.00 i 19.30 będą odprawione w intencji wdów i wdowców z naszej parafii.
  3. W sobotę ostatni dzień roku kalendarzowego. O godzinie 17.30 odprawimy uroczyste nieszpory. O 18.00 będzie dziękczynna Msza św. koncelebrowana z kazaniem podsumowującym rok duszpasterski w naszej parafii.
  4. Już dziś zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu grup muzycznych i zespołów działających w naszej parafii. Zaprezentują się: Chór „Kanon”, Diakonia Muzyczna, Schola „Piaskowe Perełki”, Zespół Wokalno-Instrumentalny „Cantate Rosariae”. Koncert odbędzie się w kościele 8 stycznia o 16.30.
  5. Plan wizyty duszpasterskiej jest umieszczony w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej.
  6. Dziękujemy mieszkańcom z bloku Bochenka 16 za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji  dyżuru złożyli ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Bochenka 18.