2. niedziela zwykła – 15 stycznia 2017

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień: we wtorek – wspomnienie św. Antoniego, opata; w czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; w sobotę – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  2. Dziś o 14.30 będzie Opłatek dla wszystkich grup działających w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.
  3. Kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie w najbliższy wtorek (17 stycznia) o 19.00.
  4. Dziękujemy mieszkańcom z bloku Bochenka 22 za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji  dyżuru złożyli ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Bochenka 25 klatka pierwsza i druga.
  5. W naszej parafii organizuje się kolejna Róża Żywego Różańca. Kto chciałby się włączyć do tej grupy modlitewnej proszony jest o skontaktowanie się z ks. proboszczem do 4 lutego. Pierwsze spotkanie nowej Róży Żywego Różańca będzie w niedzielę 5 lutego zaraz po zakończeniu Mszy o godzinie 8.30
  6. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej odeszły do wieczności: Janina Strojny (l. 76), Elżbieta Dziadoń (l. 70), Prośmy o Miłosierdzie Boże dla nich. Wieczne odpoczywanie, racz im  dać, Panie.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem.