3. niedziela zwykła 22 stycznia 2017 r.

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień: we wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w środę – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; w czwartek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa; w piątek – wspomnienie błog. Jerzego Matulewicza, biskupa; w sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
  2. Kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie we wtorek (31 stycznia) o 19.00.
  3. Dziękujemy mieszkańcom z bloku Bochenka 25 klatka pierwsza i druga za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji  dyżuru złożyli ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Bochenka 25 klatka A1 i A2.
  4. W naszej parafii organizuje się kolejna Róża Żywego Różańca. Kto chciałby się włączyć do tej grupy modlitewnej proszony jest o skontaktowanie się z ks. proboszczem do 4 lutego. Pierwsze spotkanie nowej Róży Żywego Różańca będzie w niedzielę 5 lutego zaraz po zakończeniu Mszy o godzinie 8.30
  5. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej odszedł do wieczności Stanisław Lampka (l. 86). Prośmy o Miłosierdzie Boże dla niego. Wieczne odpoczywanie, racz mu  dać, Panie.
  6. Uwaga mieszkańcy bloku Spółdzielców 17. Na sobotę 28 stycznia, była planowana kolęda w mieszkaniach od numeru 26 do 115. Początek miał być o godz. 9.00. Z uwagi ingres ks. abpa Marka Jędraszewskiego, kolęda tego dnia będzie tylko dla mieszkań od numeru 26 do 70. Z tą różnicą, że początek kolędy będzie o 15.00. Natomiast w pozostałych mieszkaniach kolęda będzie w przyszłą niedzielę 29 stycznia od 14.30.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem.