6. niedziela zwykła – 12 lutego 2017

 

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień: we wtorek święto  świętych: Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy.
  2. Dziękujemy mieszkańcom z bloku Bochenka 25 klatka C1 i C2 za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji  dyżuru złożyli ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Bochenka 25 klatka D.
  3. Kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie we wtorek 14 lutego o godz. 19.00.
  4. Dzieci z klas III, przygotowujące się do Pierwszej Komunii, oraz ich rodziców, zapraszamy na Mszę św., która będzie odprawiona w najbliższy piątek o godz. 18.00. Podczas Mszy będą poświęcone świece pierwszokomunijne. Po Mszy w auli św. Jana Pawła II będzie spotkanie z rodzicami.
  5. Zapraszamy do kina parafialnego. W najbliższą sobotę (18 lutego) o godz. 19.00, w auli św. Jana Pawła II, pokażemy jeden z filmów Lecha Dokowicza pt.: „Ostatnie wezwanie. Czy Maryja mówi do  świata: <Mój Syn powróci?>. Wstęp wolny.
  6. W niedzielę 19 lutego, w ramach spotkań autorskich w Podziemnym Salonie Artystycznym Literacko-Muzycznym, gościć będziemy Panią Poseł Barbarę Bubulę, która będzie mówić o ustawie dotyczącej mediów narodowych.
  7. Grupa Akademicka „Mateusz 25”, działająca przy naszej parafii, rozpocznie spotkania formacyjne w czwartek 23 lutego o godzinie 20.00. Zapraszamy do uczestnictwa młodzież studiującą i pracującą.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem.