7. niedziela zwykła – 19 lutego 2017

 

 1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień: w środę – święto  katedry św. Piotra Apostoła; w czwartek – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
 2. Dziękujemy mieszkańcom z bloku Bochenka 25 klatka D za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji  dyżuru złożyli ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Łużycka 93.
 3. Dziś, w ramach spotkań autorskich w Podziemnym Salonie Artystycznym Literacko-Muzycznym, gościć będziemy Panią Poseł Barbarę Bubulę, która będzie mówić o ustawie dotyczącej mediów narodowych.
 4. Po feryjnej przerwie rozpoczynają się spotkanie grupy “Mateusz 25”, do której należy młodzież akademicka i starsza. Zapraszamy do tej grupy również nowe osoby, a szczególnie te, które chcą coś więcej robić ze swoją wiarą i nie ograniczać jej tylko do niedzielnej Mszy św. Spotkania w każdy czwartek o g. 20.00.
 5. Kandydatów do Bierzmowania z II klasy Gimnazjum zapraszamy na spotkanie w piątek, 24 lutego o godz. 19.00.
 6. Zapraszamy do kina parafialnego. W najbliższą sobotę (25 lutego) o godz. 19.00, w auli św. Jana Pawła II, pokażemy jeden z filmów Lecha Dokowicza pt.: „Egzorcyzmy Anneliese Michel”. Wstęp wolny.
 7. Kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie we wtorek 28 lutego o godz. 19.00.
 8. Dziewczynki od II do VI klasy szkoły podstawowej, które chciałyby chwalić Pana Boga swoim śpiewem w scholce, zapraszamy w każdy piątek o 17.00 do sali domu parafialnego.
 9. Zespół wokalno-instrumentalny “Cantate Rosariae” zaprasza do współpracy osoby, tak kobiety jak mężczyzn, które śpiewem chciałyby wzmocnić grupę. Próby odbywają się w środy o 19.30 w sali domu parafialnego.
 10. Już dzisiaj informujemy, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, podobnie jak to bywało w kilku poprzednich latach, trwać będą od Środy Popielcowej do pierwszej niedzieli Wielkiego  Postu. Szczegółowy program zostanie podany w przyszłą niedzielę.
 11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem.