Spotkanie z drem inż. Antonim Ziębą 58. Zaproszenie do „PSALM-u”

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Domu Parafialnego do Auli św. Jana Pawła II na 58-ty, niezwykły wieczór autorski.

W niedzielę 30 kwietnia 2017 r. odbędzie się spotkanie z drem inż. Antonim Ziębą, prezesem Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, wiceprezesem Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia, byłym wiceprezesem Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy, założycielem mediów katolickich, m.in. „Źródła”, „Wychowawcy”, „Drogi”, publicystą Radia Maryja i TV TRWAM.

Na wieczorne spotkanie w ramach cyklu „Historia ojczysta” – złożą się dwie części:

A) Wykład dra inż. Antoniego. Zięby pt. Aktualne zadania katolików świeckich w dziele obrony życia człowieka, ilustrowany krótkometrażowym filmem dokumentalnym pt. Od poczęcia dziecko!;
B) Rozmowa na żywo z drem inż. Antonim Ziębą o wierze, patriotyzmie, obronie życia i współczesnych mass mediach katolickich, którą poprowadzi dr Marek Mariusz Tytko z UJ.

Wstęp wolny.

Spotkanie w niedzielę 30 kwietnia 2016 od godz. 19.00 do 21.00.

Dojazd: autobusami nr 164, 204, 244 lub tramwajami nr 50, 24 – przystanek: Piaski Nowe.

Kontakt do prowadzącego: marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl