Niedziela Miłosierdzia Bożego – 23 kwietnia 2017

  1. Dzisiejsza niedziela wielkanocna jest niedzielą Miłosierdzia Bożego. Główne uroczystości odbywają się w Sanktuarium w Łagiewnikach. W naszym kościele na zakończenie każdej Mszy św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. Diakonia Teatralna zaprasza na komedię Aleksandra Fredry pt.: „Śluby panieńskie czyli Magnetyzm serca”. Spektakl będzie wystawiony dziś (23 kwietnia) o godz. 19.00 w auli św. Jana Pawła II.
  3. We wtorek (25 kwietnia) o 19.00 kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej.
  4. W sobotę (29 kwietnia) o 19.00 w Auli Jana Pawła II będzie projekcja filmu w ramach cyklu „Klasyka filmu religijnego”. Zapraszamy. Wstęp wolny.
  5. Msza święta w intencji tych, którzy uczestniczyli w parafialnej pieszej pielgrzymce do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, a także ich rodzin, będzie odprawiona 30 kwietnia o 8.30.
  6. W przyszłą niedzielę (30 kwietnia) o godz. 19.00, w ramach Podziemnego Salonu Artystycznego Literacko – Muzycznego, gościć będziemy dr inż. Antoniego Ziębę prezesa Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.
  7. Dziękujemy mieszkańcom bloku Białoruska 10 (kl. schodowa nr 2) za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu do sprzątania naszej świątyni zapraszamy mieszkańców bloku Białoruska 10 (kl. schodowa nr 3).
  8. Już dziś informujemy, że w niedzielę 7 maja, ze względu na Pierwszą Komunię zostaje porządek Mszy. Będą one odprawione o 7.00, 8.00, 9.00 (z Pierwszą Komunią) 11.00 (z Pierwszą Komunią) 13.00. 18.30, 19.30.
  9. W ostatnim tygodniu z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Łucja Mielczarek (l. 77), Tadeusz Pasternak (l. 76), Jan Skiba (l. 68). Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.
  10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.