13. niedziela zwykła – 2 lipca 2017 r.

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek – święto św. Tomasza Apostoła; we wtorek – Rocznica poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie; w czwartek – wspomnienie błog. Marii Teresy Ledóchowskiej; w sobotę – św. Jana z Dukli, kapłana.
  2. Dziękujemy mieszkańcom bloku Podedworze 2 za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie świątyni prosimy mieszkańców bloku Podedworze
  3. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z naszej parafii do Częstochowy, która odbędzie się od 6 do 11 sierpnia i pójdzie w ramach Pielgrzymki Krakowskiej. Przy zapisie należy wpłacić tzw. wpisowe – dorośli 60 zł, zaś dzieci i młodzież do 16 roku życia – 30 zł. Opłata obejmuje ubezpieczenie, transport bagażu, chusty, znaczki i gadżety pielgrzymkowe. Zapisujemy się w zakrystii po Mszach św., a w ciągu tygodnia również w kancelarii w godzinach jej otwarcia.
  4. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 6.30 do 7.30 i od 17.00 do 18.30. Nie ma Mszy o 16.30 i 19.30.
  5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.