29. niedziela zwykła – 22 października 2017

1.    Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W sobotę – święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
2.    Za dowolną ofiarę pieniężną można jeszcze nabyć pamiątkową publikację książkową, w której są się wszystkie zdjęcia, jakie znalazły się na         wystawie fotografii z okazji 25-lecia parafii.
3.    Spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie w najbliższy wtorek (24 października) o godz. 19.00.
4.    Najbliższy seans filmowy będzie sobotę (28 października) o godz. 19.00, w auli św. Jana Pawła II. Wstęp wolny.
5.    Dziękujemy mieszkańcom bloku Łużycka 53 kl. C i D za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o                     sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Łużycka 53 kl. E i F.
6.    Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe dla dzieci są odprawiane od poniedziałku do piątku o 17.15, zaś dla dorosłych zaraz         po Mszy o godz. 18.00. W niedziele października Różaniec będzie odprawiany o 17.30.
7.    Już dzisiaj zapraszamy na konkurs pt.: NAŚLADUJMY ŚWIĘTYCH. Konkurs adresowany jest przede wszystkim do uczniów Szkoły                         Podstawowej, ale mile widziany jest każdy, kto przygotuje strój świętego i pokarze się w nim w niedzielę 5 listopada na Mszy św. o               godz. 11.30. Po niej w auli przeprowadzimy konkurs na najpiękniejszy strój. Szczegóły na plakatach.
8.    Zapraszamy na coroczną pielgrzymkę na Jasną Górę z nocnym czuwaniem modlitewnym przed Cudownym Obrazem Matki Bożej                        Częstochowskiej. Wyjazd w sobotę 4 listopada o godz. 12.00, powrót 5 listopada w godzinach porannych. Koszt 40 złotych. Zapisy        w zakrystii.
9.   Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.