29. niedziela zwykła – 22 października 2017

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W sobotę – święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  2. Za dowolną ofiarę pieniężną można jeszcze nabyć pamiątkową publikację książkową, w której są wszystkie zdjęcia, jakie znalazły się na wystawie fotografii z okazji 25-lecia parafii.
  3. Spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie w najbliższy wtorek (24 października) o godz. 19.00.
  4. Najbliższy seans filmowy będzie sobotę (28 października) o godz. 19.00, w auli św. Jana Pawła II. Wstęp wolny.
  5. Dziękujemy mieszkańcom bloku Łużycka 53 kl. C i D za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Łużycka 53 kl. E i F.
  6. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe dla dzieci są odprawiane od poniedziałku do piątku o 17.15, zaś dla dorosłych zaraz po Mszy o godz. 18.00. W niedziele października Różaniec będzie odprawiany o 17.30.
  7. Już dzisiaj zapraszamy na konkurs pt.: NAŚLADUJMY ŚWIĘTYCH. Konkurs adresowany jest przede wszystkim do uczniów Szkoły Podstawowej, ale mile widziany jest każdy, kto przygotuje strój świętego i pokarze się w nim w niedzielę 5 listopada na Mszy św. o godz. 11.30. Po Mszy w auli konkurs na najpiękniejszy strój. Szczegóły na plakatach.
  8. Zapraszamy na coroczną pielgrzymkę na Jasną Górę z nocnym czuwaniem modlitewnym przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Wyjazd w sobotę 4 listopada o godz. 12.00, powrót 5 listopada w godzinach porannych. Koszt 40 złotych. Zapisy w zakrystii.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.