Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25 grudnia 2017

  1. Dziś, w Uroczystość Narodzenia Pańskiego, oraz jutro, w drugi dzień Świąt – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika, Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. W drugi dzień Świąt składka będzie przeznaczona na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
  2. W niedzielę (31 grudnia) o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00 będziemy modlić się w intencji małżonków, którzy obchodzą jubileusze małżeństwa lub „okrągłą” rocznicę. Tego dnia o godzinie 17.30 odprawimy uroczyste nieszpory. O 18.00 będzie dziękczynna Msza św. koncelebrowana z kazaniem podsumowującym rok duszpasterski w naszej parafii. Nie będzie Mszy o godz. 19.30.
    3. W poniedziałek (1 stycznia) uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – święto obowiązujące. Porządek Mszy św. taki sam jak w każdą niedzielę.
  3. Plan wizyty duszpasterskiej  jest umieszczony w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej. Terminy kolędy w blokach przy ul. Bochenka będą podane w najbliższą niedzielę.
  4. Jezus Chrystus, Bóg, nasz Zbawiciel, przyszedł kiedyś na ziemię, gdy przyjął ludzkie ciało, narodzony w Betlejem.  On przychodzi do nas nieustannie w Tajemnicy Eucharystii. Życzymy Wam, abyście umieli otworzyć dla Niego drzwi Waszych serc i domów, gdyż tylko On może nam dać pokój serca, bez którego nie ma szczęścia.