Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2018

1. Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
2. W sobotę 12 stycznia zapraszamy na kolejny seans filmowy. Początek o godz. 19.00 w auli św. Jana Pawła II.
3. Dziękujemy mieszkańcom bloku Łużycka 67 kl. A i B za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie świątyni prosimy mieszkańców bloku Łużycka 67 kl. C i D.
4. Trwa wizyta duszpasterska, czyli kolęda. Kilka dni wcześniej powiadamiają o tym ministranci, rozdając kartki kolędowe. Bardzo prosimy, aby na kolędę przygotować w mieszkaniu godne miejsce do modlitwy: z krzyżem, zapalonymi świecami oraz wodą święconą i kropidłem. Wodę święconą można zabierać z zakrystii.
5. Wszystkim, należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.