Ogłoszenia Duszpasterskie na 3. niedzielę zwykłą – 21 stycznia 2018 r.

1. Kalendarz liturgiczny: w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; w piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
2. W najbliższy wtorek (23 stycznia) o godz. 19.00 w sali domu parafialnego kolejne spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej.
3. W sobotę (27 stycznia) zapraszamy na kolejny seans filmowy. Początek o godz. 19.00 w auli św. Jana Pawła II. Wstęp wolny.
4. Dziękujemy mieszkańcom bloku Łużycka 69 kl. A i B za  sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie świątyni prosimy parafian bloku Łużycka 69 kl. C i D.
5. Zapraszamy do wzięcia udziału w następujących pielgrzymkach, których współorganizatorem jest nasza parafia.
A. do sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie, do Stoczka Klasztornego, Świętej Lipki i Kętrzyna (od 24 do 26 maja);
B. do Kazimierza Dolnego i Sandomierza (od 27 do 29 lipca);
C. szlakiem Maryjnych sanktuariów alpejskich na terenie Austrii, Niemiec i Szwajcarii  (od 24 do 31 sierpnia);
D. do Ziemi Świętej: (od 9 do 16 października).
Aby zaplanowane pielgrzymki mogły być zrealizowane, rezerwacje hotelowe muszą być dokonane z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dlatego chętnych na wyjazd prosimy o zapisywanie się już teraz w zakrystii, gdzie też można otrzymać szczegółowe informacje o cenach i programie pielgrzymek.
5. W ostatnim tygodniu z naszej rodziny parafialnej odeszły do wieczności: Stanisława Sternalska (l. 87); Elżbieta Kędracka (l. 71). Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.
6. Wszystkim, należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.