Ogłoszenia Duszpasterskie na 4. niedzielę zwykłą – 28 stycznia 2018 r.

  1. Kalendarz liturgiczny: w środę – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana; w piątek – święto Ofiarowania Pańskiego
  2. Schola dziecięca Piaskowe Perełki i Parafialny Zespół Wokalno-instrumentalny „Cantate Rosarie” zapraszają na wspólne kolędowanie „Śpiewajmy Jezusowi”. Początek dziś o godz. 17.00.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek (2 lutego) Msze św. o 7.00, 16.30 (dla dzieci), 18.00 i 19.30 (dla uczniów i uczennic przygotowujących się do sakramentu bierzmowania). Kapłani będą spowiadać od 6.30 do 7.30 oraz od 16.00 do 19.30.
  4. W sobotę (3 lutego), z racji pierwszej soboty miesiąca, kapłani będą od godziny 9.00 odwiedzać chorych, przynosząc im Pana Jezusa w Eucharystii. Proszę zapisywać ich listę, która jest w zakrystii. Tego dnia po Mszy św. wieczornej będzie Różaniec wynagradzający Matce Bożej za zniewagi, jakich doznaje od ludzi, którzy ją obrażają.
  5. Dziękujemy mieszkańcom bloku Łużycka 69 kl. C i D za  sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie świątyni prosimy parafian bloku Bochenka 10 kl. 1.
  6. Wszystkim, należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.