Ogłoszenia Duszpasterskie na 2. niedzielę Wielkiego Postu – 25 lutego 2018 r.

  1. Dziś o 16.30 Droga Krzyżowa, o 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Dziś także, w ramach Nowenny Jubileuszowej przed 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza za Ojczyznę. Przed Mszą odmówimy różaniec w intencji Ojczyzny.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 do 7.30 oraz od 16.00 do 19.30. W tym dniu Droga Krzyżowa będzie odprawiona tylko o godzinie 17.15. O godzinie 30 będzie odprawiona Msza św. dla dzieci, a o 19.30 dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  3. W sobotę od godziny 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych, przynosząc im Pana Jezusa obecnego w Sakramencie Eucharystii. Chorych proszę zapisywać na listę, która jest w zakrystii. Tego dnia po Mszy św. wieczornej odmówimy Różaniec wynagradzający Matce Bożej za bluźnierstwa ludzi, którzy ją obrażają.
  4. Dziękujemy mieszkańcom z bloku Bochenka 14 kl. 1 za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji dyżuru złożyli ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Bochenka 14 kl. 2.
  5. Kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie we wtorek 13 marca o 19.00.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem. Niech dla nas wszystkich czas Wielkiego Postu będzie okazją otwarcia się na Boga, refleksji nad życiem i ponownego odkrycia powołania do świętości