9. niedziela zwykła – 3 czerwca 2018

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  2. Trwają zapisy na parafialne rekolekcje dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w Michalczowej, w terminie od 12 do 18 sierpnia. Koszt 320 zł.
  3. W najbliższą sobotę, 9 czerwca 2018, od godz. 13.00 do 21.00 odbędzie się piknik rodzinny na terenach zielonych przed szkołą podstawową osiedla Piaski Nowe. Będzie wiele bezpłatnych atrakcji dla dzieci m.in: konkursy, zabawy, przejażdżki na kucyku, pokazy naukowe, występ sceniczny iluzjonisty, dmuchane zjeżdżalnie. Na koniec pikniku będą koncerty. Wystąpi orkiestra dęta SOLVAY, zespół „Drabina Jakuba” oraz wykonawcy hymnu ŚDM krakowski zespół „niemaGotu”. Piknik pod nazwą „Jesteśmy rodziną” to kontynuacja zeszłorocznej parafiady. W tym roku jest on realizowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa i ma na celu przede wszystkim zjednoczenie pokoleń poprzez wspólne spędzenie czasu. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy, ale i też modlitwy wspólnym śpiewem z zespołem „niemaGotu”.
  4. Do sprzątania kościoła prosimy mieszkańców bloku Bochenka 25 D.
  5. Zapraszamy na nocne czuwanie w kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze, które będzie z soboty 30 czerwca na niedzielę 1 lipca. Modlitwę poprowadzi nasza parafia. Rozpoczęcie o 21.30 – zaraz po Apelu Jasnogórskim – zakończenie ok. 4.00. Parafia nasza organizuje wyjazd autokarami. Zapisy w zakrystii.
  6. W ostatnich dniach z naszej rodziny parafialnej odszedł do wieczności Władysław Pawlikowski. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.