14. niedziela zwykła – 8 lipca 2018

 

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W środę – święto św. Benedykta, Opata, patrona Europy; W czwartek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; w piątek – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  2. W piątek (13 lipca) kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O 18.00 będzie odprawiona Msza św. z kazaniem, a po niej będzie Różaniec Fatimski i procesja wokół kościoła.
  3. Do sprzątania kościoła prosimy mieszkańców bloku Włoska 19. Sprzątanie rozpoczyna się ok. godz. 8.00.
  4. Zapraszamy do udziału w 38. Krakowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się tradycyjnie w dniach 6-11 sierpnia. Do naszej parafialnej grupy 22′ można zapisać się w zakrystii lub kancelarii parafialnej w ciągu tygodnia w godzinach jej otwarcia. Koszt udziału w pielgrzymce wynosi 60 zł.
  5. W następną niedzielę Ewa Korbut, animatorka oazowa z naszej parafii, opowie o działalności Diakonii Misyjnej Ruchu Światło-Życie. Po każdej Mszy młodzież oazowa będzie kwestować na rzecz wyjazdu misyjnego Ewy do Kenii.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.