34. niedziela zwykła – uroczystość Chrystusa Króla wszechświata

 

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W piątek – święto św. Andrzeja Apostoła.
  2. Dzisiaj na każdej Mszy odnowimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Niech to będzie dla każdego z nas okazja do rachunku sumienia z tego, w jakim stopniu w minionym roku wypełniliśmy zobowiązania płynące z tego Aktu.
  3. W sobotę (1 grudnia )wypada pierwsza sobota miesiąca. Od 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych, zanosząc im Pana Jezusa obecnego w Sakramencie Eucharystii.
  4. Zapraszamy na modlitewne rozpoczęcie Adwentu, które będzie w naszym kościele w sobotę 1 grudnia. Rozpocznie go Msza święta o 18.00. Na jej zakończenie będziemy mogli wysłuchać świadectwa Pawła Zaremby, nawróconego żołnierza, który będzie opowiadał, jak wielkie cuda Bóg zdziałał w jego życiu, i jak doprowadził go nawrócenia. Po świadectwie będzie Różaniec i adoracja Pana Jezusa do godz. 21.00.
  5. Dziękujemy mieszkańcom bloku Łużycka 53 kl. G i H za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie świątyni prosimy mieszkańców bloku Łużycka 57 kl. A i B.
  6. Kolejny wykład nowego cyklu w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie we wtorek 4 grudnia o godz. 19.00. Zapraszamy stałych słuchaczy, a także tych, którzy do tej pory jeszcze nie uczestniczyli w spotkaniach Parafialnej Szkoły Biblijnej.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy Bożych łask w codzienności życia, pokoju ducha, radości i zdrowia.