2. niedziela zwykła – 20 stycznia 2019

 

  1. Kalendarz liturgiczny. W poniedziałek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy; w czwartek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w piątek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; w sobotę – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa. 
  2. Dziś o 19.00 w kościele koncert kolęd wykonaniu chóru „Kanon” z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dziękujemy mieszkańcom bloku Łużycka 65 kl. E i F za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu o sprzątanie świątyni prosimy mieszkańców bloku Łużycka  67 kl. A i B. Sprzątanie zaczyna się sobotę o 7.30.
  4. Za tydzień w naszej parafii gościć będziemy o. Roberta  Pyłypczuka z Żytomierza, franciszkanina-bernardyna z Prowincji św. Michała Archanioła na Ukrainie, który pełni obowiązki ekonoma tej prowincji. Ofiary o które będzie prosił w naszej parafii będą przeznaczone na kształcenie kleryków.
  5. Z  naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Alicja Nowak (l. 82),  Józef Jakóbik (l. 77). Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.