4. niedziela zwykła – 3 lutego 2019

 

  1. Kalendarz liturgiczny. We wtorek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy; w środę – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  2. Dziękujemy mieszkańcom bloku Łużycka 67 kl. C i D za sprzątanie naszego kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy mieszkańców bloku Łużycka 69 kl. A i B. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o godzinie 7.30.
  3. Od księdza Wojciecha Kościelniaka, misjonarza z Tanzanii, którego gościliśmy 20 stycznia, otrzymaliśmy list, w którym pisze on m.in: „Kochani Rodacy z krakowskich Piasków Nowych, pragnę podziękować najlepiej jak umiem i jednocześnie zapewnić Was, że Wasza hojna, serdeczna, misyjna pomoc w kwocie 16,721.38 PLN, 5.10 Euro w niedzielnej tacy oraz 1,980 PLN wpłacone do dziś na konto Fundacji Kiabakari, pomoże nam wesprzeć Fundusz Zdrowia dla naszego ośrodka zdrowia w Kiabakari. Niech Wam, Kochani, za wstawiennictwem Waszej Patronki, Maryi Królowej Różańca Świętego, błogosławi Miłosierny Bóg i wynagrodzi hojnie miłosierną miłość, jaką ogarnęliście moje misje Waszym wsparciem! Będziemy modlić się w Kiabakari za Waszą wspólnotę, byście mogli żyć pięknie, mądrze, w zdrowiu i radości a Pan darzył Was wszelkimi łaskami w swej hojności! Szczęść Wam Boże!”
  4. Z  naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Wiesław Marek Sik (l. 75),  Maria Janina Żmuda (l. 65). Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.
  5. Wszystkim, należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.