6. niedziela zwykła – 17 lutego 2019 r.

 

  1. Kalendarz liturgiczny. W piątekświęto Katedry św. Piotra, Apostoła; w sobotę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Marka Kędziorka – promotora kultu błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki – który przywiózł do nas wystawę o błogosławionym kapłanie męczenniku. Będzie ją można oglądać na placu przy kościele. Również dzisiaj  o 19.00 w auli domu parafialnego będzie prelekcja o błogosławionym ks. Jerzym, w czasie której zostaną pokazane archiwalne materiały filmowe.
  3. Kolejny wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie w najbliższy wtorek (19 lutego) o godzinie 19.00.
  4. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania z klas VII będzie w czwartek 21 lutego o 19.00.
  5. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie w niedzielę 24 lutego po Mszy św. o godz. 11.30.
  6. Zapraszany chłopców do posługi ministranta. Pierwsze spotkanie dla kandydatów na ministranta w poniedziałek 25 lutego o 16.30.
  7. Dziękujemy mieszkańcom bloku Łużycka 69 kl. C i D za sprzątanie naszego kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy mieszkańców bloku Bochenka 25 A i 25 A1. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o godzinie 7.30.
  8. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Barbara Suder i Julian Ciesielski. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.
  9. Wszystkim, należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.