7. niedziela zwykła – 24 lutego 2019 r.

  1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy mieszkańców bloku Bochenka 25 B1 i 25 B2. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o godzinie 7.30.
  2. Zapraszany chłopców do posługi ministranta. Pierwsze spotkanie dla kandydatów na ministranta jutro o 16.30.
  3. Już dzisiaj informujemy, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, podobnie jak to bywało w kilku poprzednich latach, trwać będą od Środy Popielcowej do pierwszej niedzieli Wielkiego  Postu. Szczegółowy program zostanie podany w przyszłą niedzielę.
  4. W ostatnich dniach z naszej rodziny parafialnej odeszła do wieczności Jadwiga Przywara (l.89). Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie.
  5. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem