Lublin – Zamość 05 – 07.09.2019

1 dzień  rozpoczęcie pielgrzymki Mszą Świętą godz. 07.00 Kościół MB Różańcowej w Krakowie ul. Nowosądecka 24, wyjazd godz. 07.45. Przejazd do Lublina. Spacer po Starym Mieście i Śródmieściu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem i dalszy ciąg zwiedzania miasta, min. Zamek Lubelski, Baszta Zamkowa, Bazylika OO Dominikanów, Państwowe Muzeum w Majdanku. Udział w Mszy Świętej, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, udział w Mszy Świętej, przejazd do Zamościa. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta min. Katedra, Ratusz, Rynek .czas wolny. W godz. popołudniowych wyjazd do Krakowa i zakończenie pielgrzymki.

 

Cena ok. 480 zł zawiera:

* przejazd komfortowym autokarem

* zakwaterowanie w hotelu – pokoje 2 i 3 os.

* 2 śniadania i 2 obiadokolacje

* opieka duszpasterza i pilota

 

Cena nie zawiera:

* biletów wstępu i miejscowych przewodników