2. niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2019

 

  1. We wtorek uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
  2. Dziś o 16.30 Droga Krzyżowa, a 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. W piątek Droga Krzyżowa będzie odprawiona w następujących godzinach: o 17.15 dla dzieci, oraz o godzinie 00 dla wszystkich.
  4. Dziękujemy mieszkańcom bloku Bochenka 25 kl. D za sprzątanie naszego kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy mieszkańców bloku Bochenka 10 kl. I. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o godzinie 7.30.
  5. Kolejny wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie we wtorek 26 marca o godzinie 19.00.
  6. Zapraszamy na rekolekcje wielkopostne dla małżeństw niesakramentalnych, które odbędą się w dniach od 18 do 20 marca o godz. 19.00 w kościele Miłosierdzia Bożego na os. „Na Wzgórzach Krzesławickich”.
  7. Zapraszamy na kolejne spotkanie z ks. arcybiskupem Markiem Jędraszewskim w ramach cyklu pt. „Dialogi z Arcybiskupem”. Obędzie się ono 21 marca o godz. 20.15 w kościele świętego Maksymiliana Kolbego na os. Tysiąclecia w Nowej Hucie. Temat spotkania: „Gdy dziecko nie chce chodzić do kościoła…”.
  8. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem.