4. niedziela wielkiego Postu – 31 marca 2019

 

  1. Dziś o 16.30 Droga Krzyżowa, a 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W tym roku po już po raz trzeci w Archidiecezji Krakowskiej w czasie Wielkiego Postu odbywa się codzienna modlitwa w wybranych kościołach, tzw. stacyjnych. Jest to nawiązanie do rzymskiej tradycji duchowych przygotowań do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Poza niedzielami, wierni zaproszeni są do udziału we Mszy św. wieczornej, odprawianej każdego dnia w innym kościele Krakowa. Mszy św. przewodniczy ks. abp. Marek Jędraszewski lub któryś z biskupów pomocniczych naszej archidiecezji. To właśnie z okazji w najbliższy piątek (5 kwietnia) przyjedzie do nas biskup Jan Zając, który odprawi Mszę św. o 18.00 i wygłosi kazanie. Zapraszamy na tę Mszę wszystkich wiernych naszej parafii, a szczególnie parafialne grupy modlitewne, charytatywne, muzyczne, kręgi Domowego Kościoła, młodzież oazową i liturgiczną służbę ołtarza oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
  3. W tym tygodniu uczniowie i uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 27 będą mieć swoje rekolekcje. Porządek nauk będzie następujący:

 w czwartek o 16.00 – nauka dla klas III, IV i V.

 o 17.00 – nauka dla klas VI, VII, VIII.

 

 W piątek o 16.00 – spowiedź dla klas IV i V.

 O 16.30 – Msza dla klas od I do V.

W piątek od 19.30 do 20.00 – spowiedź dla klas VI, VII, VIII.

O 20.00 – Droga Krzyżowa dla klas VI,VII, VIII.

 

W niedzielę na Mszy o 10.00  – nauka rekolekcyjna dla klas VI, VII, VIII, a o 11.30 – nauka rekolekcyjna dla klas od I do V.

  1. Kolejny wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej

    będzie we wtorek 9 kwietnia o godzinie 19.00.

  1. Dziękujemy mieszkańcom bloku Bochenka 10 kl. II za

sprzątanie naszego kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy mieszkańców bloku Bochenka 10 kl. III. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o godzinie 7.30.

  1. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem.