5. niedziela Wielkiego Postu – 7 kwietnia 2019

 1. Dziś o 16.30 Droga Krzyżowa, a 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
 2. Próba dla dzieci przed Pierwszą Komunią będzie jutro o godz. 19.00.
 3. We wtorek 9 kwietnia o godzinie 19.00 kolejny wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej.
 4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII będzie w czwartek o godz. 19.00.
 5. W najbliższy piątek o 17.15 Droga Krzyżowa dla dzieci. Tego dnia odprawimy też nabożeństwo Drogi Krzyżowej na ulicach naszego osiedla. Początek w kościele o 19.30. Na Drogę Krzyżową prosimy zabrać krzyże. Niech każdy uczestnik tego nabożeństwa przyjdzie z krzyżem.
 6. W sobotę dzień spowiedzi. Kapłani będą spowiadać od 16.00 do 18.00 oraz od 19.00 do 21.00. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni przed świętami.
 7. Za tydzień Niedziela Palmowa, która otwiera przed nami czas Wielkiego Tygodnia. To najważniejsze dni w roku, kiedy przeżywamy Chrystusową Paschę, czyli Jego przejście ze śmierci do życia. W Niedzielę Palmową na każdej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia palm. W uroczysty sposób poświęcimy je o  15 na placu przed kościołem, a później przejdziemy wokół naszego kościoła w procesji z palmami na pamiątkę tryumfalnego wjazdu Chrystusa do Jerozolimy. Po procesji rozpocznie się Msza o godz. 11.30.
 8. Za tydzień Grupa Charytatywna z naszej parafii będzie przed każdą Mszą sprzedawać przed kościołem palmy. Dochód będzie przeznaczony na pomoc dla ubogich rodzin.
 9. Wielką Środę (17 kwietnia) od 15.30 kapłani będą odwiedzać chorych. Proszę zapisywać ich na listę, które jest w zakrystii.
 10. Dziękujemy mieszkańcom bloku Bochenka 10 kl. III za

sprzątanie naszego kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy mieszkańców bloku Bochenka 14  Sprzątanie zaczyna się w sobotę o godzinie 7.30.

 • Osoba, która zamówiła Mszę św. na niedzielę 5 maja na

godz. 11.30 proszona jest o zgłoszenia się do zakrystii.

 1. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy Bożego błogosławieństwa w codzienności życia. Wszystkim należącym do naszej parafialnej rodziny, a także gościom, życzymy, aby czas Wielkiego Postu był okazją otwarcia się na Boga, refleksji nad życiem i ponownego odkrycia powołania do świętości.