4. niedziela Wielkanocna – 12 maja 2019 roku

 

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. We wtorek – święto św. Macieja Apostoła; w czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski.
  2. Jutro (13 maja) pierwsze Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza z kazaniem, a po niej Różaniec Fatimski, po którym pójdziemy w procesji wokół kościoła oddając cześć i uwielbienie Jezusowi Chrystusowi i jego Matce.
  3. Spotkanie dla rodziców młodzieży gimnazjalnej z klas trzecich, która w tym roku przyjmie sakrament bierzmowania będzie w czwartek (16 maja) o godzinie 20.00
  4. W sobotę o godz. 19.00 kolejne nabożeństwo Drogi Światła. W nabożeństwie Drogi Światła jest XIV stacji wielkanocnych, opartych na tekście Pisma Świętego, w których rozważa się wydarzenia od zmartwychwstania Pana Jezusa do Zesłania Ducha Świętego. To nabożeństwo pozwala jeszcze głębiej doświadczać prawdy, że Jezus zmartwychwstał, żyje wśród nas, i ma On być kimś żywym w naszym życiu
  5. Przypominamy, że Nabożeństwa Majowe są odprawiane w naszym kościele w każdą niedzielę maja o godz. 17.30, zaś w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.