5. niedziela Wielkanocna

 

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycieli Wiernych.
  2. Z okazji Dnia Matki, w poniedziałek (27 maja) o godzinie 18.00 będzie odprawiona Msza św. koncelebrowana w intencjach zbiorowych za żyjące i zmarłe matki. Zachęcamy dzieci, także te dorosłe, aby pamiętały o swojej mamie i zamówiły za nią na ten dzień Mszę św. Zamawiamy Mszę wpisując swoją mamę na specjalną listę, która jest w zakrystii. Przy tej okazji nie składamy ofiary pieniężnej
  3. W sobotę o godz. 19.00 kolejne nabożeństwo Drogi Światła. W nabożeństwie Drogi Światła jest XIV stacji wielkanocnych, opartych na tekście Pisma Świętego, w których rozważa się wydarzenia od zmartwychwstania Pana Jezusa do Zesłania Ducha Świętego.
  4. Przypominamy, że Nabożeństwa Majowe są odprawiane w naszym kościele w każdą niedzielę maja o godz. 17.30, zaś w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  5. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku Bochenka 18. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o 7.30.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.