6. niedziela Wielkanocna – 26 maja 2019 r.

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W środę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej; w piątek – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny; w sobotę – wspomnienie św. Justyna, męczennika.
  2. Jutro, z okazji Dnia Matki, o godzinie 18.00 będzie odprawiona Msza św. koncelebrowana w intencjach zbiorowych za żyjące i zmarłe matki. Zachęcamy dzieci, także te dorosłe, aby pamiętały o swojej mamie i zamówiły za nią na ten dzień Mszę św. Zamawiamy Mszę wpisując swoją mamę na specjalną listę, która jest w zakrystii. Przy tej okazji nie składamy ofiary pieniężnej
  3. W sobotę (1 czerwca) o godzinie 18.00 będzie odprawiona Msza św. zbiorowa w intencji dzieci. Zachęcamy rodziców, aby zamówili na ten dzień Mszę św. za swoje dziecko, wpisując je na specjalną listę, która jest w zakrystii. Przy tej okazji nie składamy ofiary pieniężnej.
  4. W sobotę (1 czerwca ), z racji pierwszej soboty miesiąca, od 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych, zanosząc im Pana Jezusa obecnego w Sakramencie Eucharystii. Proszę zapisywać ich listę, która jest w zakrystii.
  5. Przypominamy, że Nabożeństwa Majowe są odprawiane w naszym kościele w każdą niedzielę maja o godz. 17.30, zaś w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Ostatnie w tym roku Nabożeństwo Majowe odprawimy w piątek.
  6. Kolejny wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie we wtorek (4 czerwca) o 19.00.
  7. Już dzisiaj zapraszamy na modlitewne czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego, która przypada w sobotę 8 czerwca. Program przedstawia się następująco: 19.00 – nabożeństwo Drogi Światła; od 20.00 do 21.40 – modlitewne czuwanie, które muzycznie oprawia zespół Cantate Rosariae; od 21.40 do 22.20 – przerwa na posiłek; o 22.30 – Akatyst do Ducha Świętego; 23.00 – Msza św. z modlitwą o wylanie łask Ducha Świętego.
  8. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku Bochenka 20. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o 7.30.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.