7. niedziela Wielkanocna – 2 czerwca 2019 r.

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; w sobotę – wspomnienie św. Jadwigi, królowej.
  2. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele będą odprawiane w każdą niedzielę czerwca o godz. 17.30, zaś w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  3. Dzisiaj po Mszach świętych wolontariusze z Fundacji Agape przeprowadzą przed kościołem zbiórkę pieniędzy na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego dla osób niepełnosprawnych. Serdecznie dziękujemy za wsparcie tego dzieła.
  4. Kolejny wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie we wtorek (4 czerwca) o 19.00.
  5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas siódmych.
  6. Zapraszamy na modlitewne czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego, która przypada w sobotę 8 czerwca. Program przedstawia się następująco: 19.00 – nabożeństwo Drogi Światła; od 20.00 do 21.40 – modlitewne czuwanie, które muzycznie oprawia zespół Cantate Rosariae; od 21.40 do 22.20 – przerwa na posiłek; o 22.30 – Akatyst do Ducha Świętego; 23.00 – Msza św. z modlitwą o wylanie łask Ducha Świętego.
  7. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy młodzież z klasy VIII przygotowującą się do przyjęcia oraz ich rodziców. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o 7.30.
  8. Rozpoczynają się zapisy na parafialne wakacyjne rekolekcje dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w Rzeszowie od 10 do 17 sierpnia. Więcej informacji u ks. Pawła.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.