Spotkanie z Izabelą Zubko w Krakowie-Piaskach Nowych – 63. Zaproszenie do „PSALM-u”

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny (PSALM) przy Kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Domu Parafialnego do Auli św. Jana Pawła II na 63-ci, niezwykły wieczór autorski.
W niedzielę 17 listopada 2019 r. odbędzie się spotkanie z Izabelą Zubko, katolicką poetką z Warszawy, absolwentką Studium Literacko-Artystycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, której liczne tomiki wierszy w wielu różnych językach ukazały się w Indiach, Wielkiej Brytanii, na Ukrainie i w Polsce.
Na wieczorne spotkanie w ramach cyklu „Poezja religijna” – złożą się dwie części:
A) Czytanie wierszy – w wykonaniu Autorki;
B) Rozmowa na żywo z Izabelą Zubko o wierze, patriotyzmie i poezji, którą poprowadzi dr Marek Mariusz Tytko z UJ.
Wstęp wolny.
Spotkanie w niedzielę 17 listopada 2019 od godz. 19.00 do ok. 20.30 (ok. 1,5 h).
Dojazd: autobusami nr 164, 204, 244 lub tramwajami nr 50, 24 – przystanek: Piaski Nowe.
Kontakt do prowadzącego: marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl