3. niedziela zwykła – Niedziela Słowa Bożego – 26 stycznia 2020 r.

 

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. We wtorek –  wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła; w piątek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.
  2. Dziś, zaraz po zakończeniu wieczornej Mszy św., czyli około godziny 18.50, rozpocznie się w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu parafialnego chóru „Kanon”. 
  3. We wtorek (28 stycznia) kolejny wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej. Tematem będzie Pierwszy List św. Piotra Apostoła. Serdecznie zapraszamy.
  4. W tym tygodniu o sprzątanie świątyni prosimy mieszkańców bloku Bochenka 7. Sprzątanie zaczyna się o 7.30 w sobotę.
  5. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia po Mszy św. o 18.00 odmówimy Różaniec wynagradzający Matce Bożej za bluźnierstwa ludzi, którzy ją obrażają. 
  6. W tym tygodniu o włączenie się w Maraton Modlitewny za Ojczyznę i Kościół prosimy następujące grupy formacyjne. W poniedziałek – Duszpasterska Rada Parafialna; we wtorek – Parafialny Chór „Kanon”; w środę – Grupa Modlitewna, w czwartek – I Róża Żywego Różańca, w piątek – II Róża Żywego Różańca ; w sobotę – III Róża Żywego Różańca, w niedzielę – IV Róża Żywego Różańca.
  7. Raz jeszcze przypominamy, że w naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Rzymu z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. Wyjazd 14 maja, powrót 23 maja. Koszt 990 złotych oraz 360 Euro. Zapisy i informacja w zakrystii. 
  8. W tym roku nasza parafia organizuje również 3 inne  pielgrzymki.  Od 13 do 15 czerwca planowana jest pielgrzymka do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Stoczka Klasztornego. W dniach 24 do 26 lipca planowana jest pielgrzymka do Kodnia, Grabarki i Sokółki. Zaś od 18 września do 3 października do Fatimy, Lourdes i La Salette. Szczegółowe informacje o programie tych pielgrzymek można znaleźć na stronie internetowej naszej parafii w zakładce „ogłoszenia parafialne”. Kliknij tutajhttp://waj-absolwent.blogspot.com/p/pielgrzymki-2019.html
  9. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny lub urodziny, my, wasi duszpasterze, życzymy obfitości Bożych darów na każdy dzień, oraz umocnienia wiary, nadziei i miłości.