Ogłoszenia Duszpasterskie: Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 12 kwietnia marca 2020

• Dzisiejsza Uroczystość kończy Święte Triduum Paschalne. To największe chrześcijańskie Święto. O godz. 17:30 odprawimy nieszpory wielkanocne.
  • Przypominamy, że decyzją władz państwowych, przedłużone zostały restrykcje określające maksymalną ilość 5 osób obecnych na nabożeństwach w kościołach.
  • W naszym kościele Msze święte dzisiaj i jutro, czyli w pierwszy i w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, porządek Mszy taki sam jak w każdą niedzielę.
  • W najbliższą sobotę nie odbędzie się tradycyjna piesza pielgrzymka naszej parafii do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.
  • Bóg zapłać Różom Żywego Różańca za „dar ołtarza” w kwocie 2500 zł.
  • W tym tygodniu do sprzątania naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku Podedworze
  • Drodzy parafianie! Chrystus prawdziwie zmartwychwstał! To jest fakt, nie żaden mit. Życiu ludzkiemu został przywrócony sens. Niech zmartwychwstały nasz Pan i Zbawiciel, który pokonał mroki śmierci, rozświeca wasze serca, zwłaszcza wtedy, gdy są one spowite w ciemnościach cierpienia, smutku, niepewności, życiowych przeciwności i lęków o przyszłość najbliższych. Życzymy wam, niech nadzieja płynąca z pustego grobu Jezusa będzie dla Was światłem na trudny czas pandemii, kiedy niemożność spotkania się z najbliższą rodzina jest szczególnie bolesna. Niech Święta Jezusowego zwycięstwa nad śmiercią umocnią w nas wszystkich Wiarę, Nadzieję i Miłość.
  • Gorąco zapraszamy do uczestnictwa w Mszach świętych w naszym kościele poprzez bezpośrednią transmisję internetową. Wystarczy wejść na stronę internetową naszej parafii.
  • Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.