Ogłoszenia duszpasterskie: 24. niedziela zwykła września 2020r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: W poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; w środę – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa; w piątek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
2. W przyszłą niedzielę na Mszy o 11.30 dwadzieścia czworo dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Dla bezpieczeństwa sanitarnego prosimy, aby wierni, którzy nie są bezpośrednio zainteresowani tą uroczystością wzięli udział w Mszach o innych godzinach.
3. Próba przed Pierwszą Komunią będzie w czwartek o 16.30.
4. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich najbliższych będzie w sobotę o 16.30.
5. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 63 kl. C i D za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty. Do sprzątania kościoła prosimy mieszkańców bloku Łużycka 63 kl. E i F. Sprzątanie zaczyna się o 7.30 w sobotę.
6. Wszystkich chłopców, chcących zostać ministrantami, zapraszamy na spotkania dla kandydatów, które odbywać się będą w poniedziałki o godz. 16.30 w zakrystii. Pierwsze spotkanie jutro, 14 września. Prosimy o zabranie na spotkanie maseczek.
7. Schola “Piaskowe Perełki” zaprasza dzieci na próby śpiewu, które odbywają się w piątki o godz. 17.00 oraz w niedzielę przed Mszą świętą o godz. 11.30.
8. Oaza młodzieżowa zaprasza młodzież od 6 klasy szkoły podstawowej wzwyż w piątek na Mszę świętą o godz. 19.00 i spotkanie w salce. Na Mszy i spotkaniu obowiązują maseczki.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.