Ogłoszenia Duszpasterskie: 2 niedziela zwykła – 17 stycznia 2021

 1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. We wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; w czwartek – wspomnienie św. Agnieszki.
 2. Od 18 do 25 stycznia trwać będzie Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 3. Dziękujemy mieszkańcom bloku Bochenka 20 za pomoc w sprzątaniu świątyni. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców bloku Bochenka 22. Sprzątanie zaczyna się o 7.30 w sobotę.
 4. Po Świętach rozpoczynaliśmy zawsze wizytę duszpasterską, czyli kolędę. W tym roku, ze względu na pandemię, kolęda w tradycyjnej formie nie może się odbyć. W naszej parafii będą odprawiane Msze św. kolędowe, na które będziemy zapraszać mieszkańców poszczególnych bloków. Z uwagi na przepisy sanitarne związane z pandemią, na Mszę będzie mógł przyjść tylko jeden przedstawiciel z rodziny. Mszę św. będziemy sprawować o błog. Boże w nowym roku dla mieszkańców poszczególnych bloków i o zbawienie wieczne dla ich zmarłych. Dom, czy mieszkanie będzie można pokropić samemu wodą święconą, którą można zabrać po Mszy „kolędowej”.
 5. Terminarz „Mszy kolędowych”
  • Podedworze 2, 4, 6 – poniedziałek (18 stycznia) o 16.45
  • Podedworze 8,10,12 – wtorek (19 stycznia) o 16.45
  • Białoruska 10 i Włoska 17 – środa (20 stycznia) o 16.45
  • Białoruska 6, 8 – czwartek (21 stycznia) o 16.45
  • Włoska 19, Spółdzielców 12, Nowosądecka 31 – piątek (22 stycznia) o 16.45
  • Spółdzielców 15 i 17 – (sobota 23 stycznia) o 16.45
 6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem.