Ogłoszenia Duszpasterskie: 1. Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021 roku

I. Kalendarz liturgiczny:
Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
Poniedziałek – Święto Katedry św. Piotra.

II. Sprawy bieżące:
1. Jak już informowaliśmy w zeszłą niedzielę w związku z sytuacją pandemiczną w tym roku nie będzie rekolekcji wielkopostnych. W zamian zapraszamy w dni powszednie Wielkiego Postu na wieczorną Mszę Świętą o godz. 18.00 z kazaniem w ramach przygotowania do świąt wielkanocnych. Również wyrazem naszego przygotowania do świąt niech będzie udział
w nabożeństwach pasyjnych, które będziemy odprawiać:
DROGA KRZYŻOWA – W PIĄTEK godz. 17.00 i 18.45. /Nie będzie Drogi Krzyżowej w niedzielę/.
GORZKIE ŻALE – W NIEDZIELĘ o godz. 17.00

2. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Bochenka 25 klatka V i VI za pomoc w sprzątaniu świątyni. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców bloku przy ul. Bochenka 25 klatka VII i VIII i IX. Sprzątanie zaczyna się o 7.30 w sobotę.

3. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić Dzień Modlitwy, Postu
i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach Świętych będą zbierane ofiary do puszek na rzecz wsparcia projektów misyjnych poprzez Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Naszą jałmużną wesprzemy misjonarzy i misjonarki w prowadzeniu dzieł misyjnych.

4. W przyszłą niedzielę Mszę Święte odprawimy tak jak dziś o godz:
7,00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 18.00, 19.30.

5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą łaską i pokojem.

6. W minionym tygodniu do Wieczności odeszła:
+ Józefa Tarnawska l. 92
Wieczny odpoczynek, racz Jej dać Panie…