Ogłoszenia Duszpasterskie: 2. Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego – 11. kwietnia 2021

KALENDARZ LITURGICZNY:

Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia, po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz Akt zawierzenia świata Jezusowi Miłosiernemu. Dzisiejsza  niedziela rozpoczyna 77. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Jesteśmy wezwani do miłosierdzia”.
O godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo w Godzinie Miłosierdzia.

SPRAWY BIEŻĄCE:

 1. Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele podczas liturgii może przebywać maksymalnie 30 osób. Prosimy o zachowywanie dystansu między sobą i dezynfekcję rąk oraz zasłanianie ust i nosa maseczkami.
 2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Niedzielę Biblijną, która rozpocznie Tydzień Biblijny.
 3. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Podedworze 10 za pomoc w sprzątaniu świątyni i ofiary na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców z  bloku  przy ul. Podedworze 12. Sprzątanie zaczyna się o 7.30 w sobotę.
 4. OD PRZYSZŁEJ NIEDZIELI /18.04./ MSZE ŚWIĘTE BĘDZIEMY ODPRAWIĆ  O GODZ.7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 19.30.
 5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Różańcowej.
 6. W minionym tygodniu do Wieczności odeszli:
  + Stanisław Romek
  + Andrzej Hunia
  Polećmy Ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…