Ogłoszenia Duszpasterskie: Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 23. maja 2021

KALENDARZ LITURGICZNY:

1. Poniedziałek – Święto Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła.
  2. Środa – Wspomnienie Św. Filipa Nereusza, kapłana.
  3. Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. Sobota – Wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
  5. Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy.

SPRAWY BIEŻĄCE:

1. We wtorek zebranie rodziców kandydatów do Bierzmowania z klas VIII o godz. 19.00 w kościele.
  2. W środę przypada Dzień Matki. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji wszystkich Matek żyjących i zmarłych o godz. 18.00 w ramach Nowenny.
  3. W najbliższą sobotę część dzieci z klas III będzie przeżywać uroczystość I Komunii Świętej na Mszach Świętych o godz. 9.00 i 11.00. Próba liturgiczna w czwartek o godz. 16.00 i 16.30. Spowiedź święta dla tych dzieci i ich najbliższych w piątek od  16.00.
  4. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za pomoc w sprzątaniu świątyni. W tym tygodniu prosimy o to również rodziców dzieci komunijnych. Sprzątanie zaczyna się o 19.00 w piątek.
  5. W przyszłą niedzielę kończy się okres Komunii Świętej wielkanocnej.
  6. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  7. Osobę, która zamówiła Mszę Świętą na 04.06.21 na godz. 19.30 prosimy o podejście do zakrystii.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Różańcowej.
  9. W minionym tygodniu do Wieczności odszedł:
    + Krzysztof Michalik
    Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…