Ogłoszenia duszpasterskie: 11. Niedziela zwykła – 13. czerwca 2021

KALENDARZ LITURGICZNY:

  1. Dziś przypada wspomnienie Św. Antoniego z Padwy kapłana i doktora kościoła. Po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i odnowienie Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  2. Dziś kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 Msza Święta i różaniec połączony z procesją.
  3. Poniedziałek – Wspomnienie Bł. Michała Kozala biskupa i męczennika.
  4. Czwartek – Wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

SPRAWY BIEŻĄCE:

  1. Konferencja Episkopatu Polski podjęła decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane. Dyspensy te zostaną zniesione od przyszłej niedzieli – 20 czerwca br., jednocześnie we wszystkich diecezjach.
  2. Oaza Dzieci Bożych zaprasza na spotkanie we wtorek o godz. 16.30. Więcej szczegółów na  plakacie.
  3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  4. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Spółdzielców 17 za pomoc  w sprzątaniu świątyni oraz ofiary na kwiaty W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców bloku przy ul. Nowosądeckiej 31. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o godz. 7.30.
  5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Włoch, która odbędzie się od 9 do 18 lipca. W programie m.in. zwiedzanie Asyżu, Cascii, San Giovani Rotondo, Lanciano, Manopello, Rzymu i Padwy. Szczegółowe informacje na stronie www.waj-absolwent.blogspot.com.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Różańcowej.