Ogłoszenia duszpasterskie: 12. Niedziela zwykła – 20. czerwca 2021

KALENDARZ LITURGICZNY:

1. Poniedziałek – Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  2. Czwartek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

SPRAWY BIEŻĄCE:

1. Przypominamy, że od dziś została zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane.
  2. W środę przypada Dzień Ojca. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji wszystkich Ojców żyjących i zmarłych o godz. 18.00.
  3. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza święta na zakończenie roku szkolnego w czwartek o godz. 16.30 dla klas I-IV. O godz. 18.00 dla klas V-VIII. Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 16.00.
  4. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  5. Na czas wakacji od następnej niedzieli zmieni się porządek Mszy świętych  w niedzielę. Msze Święte będziemy odprawiać o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00, 19.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 13.00.
  6. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Nowosądeckiej 31 za pomoc w sprzątaniu świątyni oraz ofiary na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców bloku przy ul. Białoruskiej 6. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o godz. 7.30.
  7. W ostatnim czasie zostały odnowione lichtarze z ołtarzy bocznych oraz dzwonki i gong. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę oraz na konto parafialne.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Różańcowej.
  9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku:
    śp. Sławomira Pardałę
    śp. Piotra Chrzana
    Polećmy Ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…