Ogłoszenia duszpasterskie: 14. Niedziela zwykła – 4 lipca 2021

KALENDARZ LITURGICZNY:

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Dziś również przypada rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.
  2. Wtorek – Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  3. Czwartek – Wspomnienie Św. Jana Z Dukli, kapłana.

SPRAWY BIEŻĄCE:

1. Przypominamy, że w czasie wakacji Msze Święte w niedziele odprawiamy  o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00, 19.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 13.00.
  2. W czasie wakacji czwartkowa wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwać do godz. 19.00.
  3. Na pomoc dla pogorzelców z Nowej Białej uzbierano kwotę: 16260 zł. Za złożone ofiar składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Białoruskiej 8 za pomoc w sprzątaniu świątyni oraz ofiary na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców bloku przy ul. Białoruskiej 10. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o godz. 7.30.
  5. Wszystkim, którzy udają się na urlopy, wakacje oraz tym, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: Bożego błogosławieństwa  i opieki Matki Bożej Różańcowej.
  6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku:
    śp. Helenę Kleśną
    Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…