Ogłoszenia Duszpasterskie: 23. niedziela zwykła – 5. września 2021 roku

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wypada: W środę – święto Narodzenia NMP.
  2. Dziś w parafiach Archidiecezji Krakowskiej przeprowadzana  jest zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych aktualnym kryzysem migracyjnym.
  3. W przyszłą niedzielę zainaugurujemy w naszej parafii kolejny rok formacji dzieci i młodzieży. Zapraszamy na uroczystą Mszę o 10.00 młodzież i dzieci należące do Służby Liturgicznej, Oazy Młodzieżowej, Oazy Dzieci Bożych i Scholi.
  4. Zespół muzyczny Cantate Rosariae, oprawiający muzycznie niedzielne Msze o 19.30, zaprasza tych, którzy śpiewem lub grą na instrumencie muzycznym chcieliby wielbić Pana Boga. Zainteresowani proszeni są o kontakt z ks. Piotrem
  5. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy Podedworze 2 za pomoc w sprzątaniu świątyni i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Podedworze 4. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o godz. 7.30.
  6. Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.