Ogłoszenia Duszpasterskie: 34. Niedziela Zwykła 21 listopada 2021r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień: W poniedziałek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki i śpiewu kościelnego; w środę – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac. kapłana i Towarzyszy
  2. Dzisiaj o godz. 17 30 Różaniec za zmarłych
  3. W poniedziałek (22 listopada) o godzinie 17 30 odprawimy nabożeństwo ku czci św. Rity. Przez wstawiennictwo tej świętej będziemy przedstawiać Panu Bogu prośby wiernych dotkniętych boleśnie przez los, chorych, opuszczonych, zdradzonych przez współmałżonków, ale nie tracących wiary O 18 00 będzie odprawiona Msza święta Na nabożeństwo można przynieść róże
  4. We wtorek przypada kolejna rocznica konsekracji naszego kościoła 23 listopada 2003 roku ks. kard Franciszek Macharski w uroczystym akcie liturgicznym konsekrował nowo wybudowany kościół i potwierdził, że odtąd na zawsze będzie to miejsce ktc-e Pan Bóg wybrał, aby spotykać się z ludźmi, wysłuchiwać ich i obdarzać swoim przebaczeniem. W tym dniu módlmy się w intencji budowniczych i tych, dzięki którym powstała nasza świątynia.
  5. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców bloku przy ul. Bochenka 10, klatka chodowa nr 3.
  6. Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
    Pamiętajmy też w modlitwie o ks. Januszu, który dziś obchodzi swoje imieniny