Ogłoszenia Duszpasterskie: Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego święto Świętej Rodziny 26 grudnia 2021r.

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W poniedziałek – święto św. Jana, apostoła i ewangelisty; We wtorek – święto Świętych Młodzianków; w sobotę – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
  2. W piątek ostatni dzień roku kalendarzowego. O godzinie 17.30 odprawimy uroczyste nieszpory. O 18.00 będzie dziękczynna Msza św. z kazaniem podsumowującym rok duszpasterski w naszej parafii.
  3. W sobotę (1 stycznia) uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – święto obowiązujące. Porządek Mszy św. taki sam, jak w każdą niedzielę.
  4. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Bochenka 16 za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Bochenka 18. Sprzątanie będzie w piątek od godz. 7.30.
  5. Jak już było ogłaszane, w tym roku, ze względu na pandemię, kolęda w tradycyjnej formie nie może się odbyć. W naszej parafii od 3 stycznia będą odprawiane Msze św. kolędowe o godz. 18.45, na które będziemy zapraszać mieszkańców poszczególnych bloków. Harmonogram tych Mszy jest umieszczony na stronie internetowej parafii i w gablocie ogłoszeń.
  6. Tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu oraz wszystkim, którzy należą do naszej rodziny parafialnej życzymy Bożych łask w codzienności życia, pokoju ducha, radości i zdrowia.