Ogłoszenia Duszpasterskie: V niedziela zwykła – 6 lutego 2022 r.

  1. Kalendarz liturgiczny. W czwartek – wspomnienie św. Scholastyki, w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Tego dnia w Kościele Katolickim obchodzony jest XXX Światowy Dzień Chorego.
  2. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Bochenka 25 kl. III i IV za pomoc w sprzątaniu kościoła. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku Bochenka 25 klatka V i VI. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  3. W przyszłą niedzielę (13 lutego) po Mszach Świętych wolontariusze z Fundacji Bezcenni będą rozprowadzać piernikowe serca. Składając dobrowolną ofiarę do puszki będzie można wesprzeć dzieci uratowane przed aborcją oraz kobiety w kryzysie. 
  4. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, my, wasi duszpasterze, życzymy obfitości Bożych darów na każdy dzień, oraz umocnienia wiary, nadziei i miłości.