Ogłoszenia Duszpasterskie: VI niedziela zwykła – 13 lutego 2022 r.

  1. Kalendarz liturgiczny. W poniedziałek – święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy.
  2. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Bochenka 25 kl. V i VI za pomoc w sprzątaniu kościoła. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku Bochenka 25 klatka VII i VIII. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  3. Tak jak zapowiadaliśmy w ubiegłym tygodniu, po dzisiejszych Mszach Świętych wolontariusze z Fundacji Bezcenni rozprowadzają piernikowe serca. Składając dobrowolną ofiarę do puszki będzie można wesprzeć dzieci uratowane przed aborcją oraz kobiety w kryzysie. Dziękujemy w imieniu Podopiecznych i Pracowników Fundacji za włączenie się w akcję.
  4. Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania zapraszamy na zebranie, które odbędzie się 15 lutego (wtorek) o godzinie 19.00 w auli Jana Pawła II w domu parafialnym.
  5. We wtorek (15 lutego) podczas Mszy św. o godzinie 18.00 będzie poświęcenie medalików dla dzieci z klas III.
  6. W zakrystii są do nabycia modlitewniki z testami modlitw do św. Rity. Cena 5 zł.
  7. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy: „Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze i niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem”.